листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Ви доставуваме образложение кон финансискиот резултат за период од 01,01,2020 до 31,06,2020 год.


образложение на финансискиот резултат 01,01 до30, 06.2020 гад..doc

Објавено на: 31.07.2020 09:43:04
Документ БР.: DOC_10191-482/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации