листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.


6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци 06-2020.xls

Објавено на: 05.08.2020 14:10:36
Документ БР.: DOC_26441-19/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.