листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи 2019 и Годишен известај 2019


Revizorski i Godisen izvestaj Agroplod AD 2019.pdf

Објавено на: 06.08.2020 14:14:25
Документ БР.: DOC_12304-91/2020
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи