листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Коментар на неревидирани финансиски извештаи на НЛБ Банка АД Скопје за период 01.01-30.06.2020 година


Анализа на финансиските резултати НЛБ Банка АД Скопје 01.01.-30.06.2020.pdf

Објавено на: 07.08.2020 15:05:54
Документ БР.: DOC_10191-504/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации