листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог -одлуки за Собрание на акционери


predlog odluka za zalozuvanje.doc
predloog odluka za avaliranje na menici.doc

Објавено на: 10.08.2020 14:04:31
Документ БР.: DOC_13285-153/2020
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери