листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи за ЗК Пелагонија ад Битола за 2019 година 


Ревидирани финансиски извештаи за ЗК Пелагонија ад Битола за 2019 год..pdf
Ревидирани консолидирани финансиски извештаи зa Групата ЗК Пелагонија ад Битола за 2019 год..pdf

Објавено на: 11.08.2020 14:11:04
Документ БР.: DOC_12304-92/2020
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи