листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од редовно годишно собрание на акционери


1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg
13.jpg

Објавено на: 13.08.2020 09:55:13
Документ БР.: DOC_12283-120/2020
Урнек: Други одлуки од собрание