листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлука од акционер за член на одбор на директори


Предлог одлука.pdf

Објавено на: 14.08.2020 08:24:02
Документ БР.: DOC_13285-154/2020
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери