листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

ТТК Банка АД Скопје ги објавува неревидираните финансиски извештаи за периодот 1.1 - 30.6.2020 година.


Неревидирани финансиски извештаи за период 1.1 - 30.6.2020 година.xls

Објавено на: 14.08.2020 14:20:37
Документ БР.: DOC_26441-44/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.