листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран финансиски извештаи 01.01-30.06.2020


6 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци.xls

Објавено на: 17.08.2020 14:05:32
Документ БР.: DOC_26441-47/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.