листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение до берза за финансиските извештаи на Витаминка АД Прилеп


Obrazlozenie do berza nerevidirani konsolidirani finansiski izvestai 01.01.-30.06.2020.docx

Објавено на: 18.08.2020 09:00:01
Документ БР.: DOC_10191-527/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации