листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од Собрание на акционери


Одлуки од Собрание на акционери - 1.pdf

Објавено на: 19.08.2020 14:15:03
Документ БР.: DOC_12283-121/2020
Урнек: Други одлуки од собрание