листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

.


Неревидирани неконсолидирани финансиски извештаи 01.01.-30.06.2020 Макпетрол АД .xlsx

Објавено на: 19.08.2020 14:22:49
Документ БР.: DOC_26441-63/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.