листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлуки и материјали за вонредно собрание на акционери 21.09.2020


VONREDNO_Akcionersko_Sobranie_21.09.2020god_predlog_odluki.pdf
Zapisni_ od-akcionersko-sobranie_12_Avg_2020.pdf
Revizija_na_zdelka_so_zainteresirana_strana.pdf

Објавено на: 20.08.2020 09:21:28
Документ БР.: DOC_13285-155/2020
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери