листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран финансиски извештај за период 01,01,-30,06,2020


Copy of Мес извештај за берза - природа на трошоци-01-06-20 РЖ ИТШ.xls

Објавено на: 21.08.2020 14:05:03
Документ БР.: DOC_26441-66/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.