листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАЈ


01-06 za 2020god to^no.xlsx

Објавено на: 21.08.2020 14:05:03
Документ БР.: DOC_26441-67/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.