листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидираните неконсолидирани финансиски извештаи 01.01-30.06.2020 година


Образложение за остваренитерезултати 01.01-30.06.2020 година.docx

Објавено на: 21.08.2020 14:30:04
Документ БР.: DOC_10191-542/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации