листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани Консолидирани финансиски извештаи 01.01-30.06.2020 година


Неревидирани консолидирани финансиски извештаи 01.01-30.06.2020 година.xls

Објавено на: 21.08.2020 14:30:04
Документ БР.: DOC_26441-70/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.