листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

.


Неревидирани Консолидирани финансиски извештаи 01.01.-30.06.2020 Макпетрол АД.xlsx

Објавено на: 21.08.2020 14:16:07
Документ БР.: DOC_26441-68/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.