листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

.


Известување за започнување со исплата на дивиденда - Макпетрол АД Скопје .pdf

Објавено на: 24.08.2020 09:08:30
Документ БР.: DOC_10191-544/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации