листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01.-30.06.2020


bilansi 30.06.2020.xlsx

Објавено на: 24.08.2020 09:44:44
Документ БР.: DOC_26441-71/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.