листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01.2020-30.06.2020 МАКСТИЛ АД Скопје


Nerevidirani finansiski izveshtai 01.01.-30.06.2020 .xlsx

Објавено на: 24.08.2020 14:12:13
Документ БР.: DOC_26441-72/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.