листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образлозение на финансиските известаи со 30,06,2020


образложение на финасиски извештај со 30.06.2020.docx

Објавено на: 24.08.2020 14:13:50
Документ БР.: DOC_10191-547/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации