листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлуки


Предлог одлука - усвојување записник.pdf
Предлог одлука - потврда на одлука на ОД.pdf
Предлог одлука - задолжување.pdf
Предлог одлука - исклучување од котација.pdf

Објавено на: 25.08.2020 09:35:01
Документ БР.: DOC_13285-156/2020
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери