листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОБРАЗЛОЖЕНИЕ КОН НЕРЕВИДИРАНИТЕ КОНСОЛИДИРАНИ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ


Образложение 01.01-30.06.2020 консолидација.doc

Објавено на: 25.08.2020 14:10:38
Документ БР.: DOC_10191-553/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации