листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01.-30.06.2020


finan izv 30 06 2020.xls

Објавено на: 26.08.2020 09:49:35
Документ БР.: DOC_26441-83/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.