листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно глава  VI од Правилата за котација  го објавуваме Образложението за остварените резултзти на Димко Митрев а.д. увоз-извоз Велес за периодот од 01.01. до 30.06.2020 година.


Obrazloz.30.06.20.pdf

Објавено на: 26.08.2020 14:10:45
Документ БР.: DOC_10191-560/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации