листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за остварени финансиски резултати за неконсолидирани и консолидирани финансиски извештаи за период 01,01,2020-30,06,2020


Образложение за остварените резултати Јануари-Јуни 2020.doc
Образложение за остварените резултати Јануари-Јуни 2020 - консолидација.doc

Објавено на: 27.08.2020 14:05:10
Документ БР.: DOC_10191-563/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации