листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01-30.06.2020 за Теал АД Тетово


01.01-30.06.2020 Природа на трошоци Теал АД.xls

Објавено на: 27.08.2020 14:10:10
Документ БР.: DOC_26441-93/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.