листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно глава 6 од Правилата за котација,го објавуваме следниот финансиски извештај


Неревидирани финансиски извештаи 01.01.2020-30.06.2020 година(1).xls

Објавено на: 27.08.2020 14:10:10
Документ БР.: DOC_26441-94/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.