листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01.-30.06.2020


ZAS-6 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци-2020.xls

Објавено на: 27.08.2020 14:11:37
Документ БР.: DOC_26441-98/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.