листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01/01/2020-30/06/2020


VV Popova Kula AD 6 mesecni izvestai 2020_1.xls

Објавено на: 31.08.2020 09:23:10
Документ БР.: DOC_26441-102/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.