листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Во прилог ви доставуваме кратко образложение за работењето на друштвото РЖ УСЛУГИ АД Скопје за период 01.01-30.06.2020


ОБРАЗЛОЖЕНИЕ ЗА 30 06 2020.doc

Објавено на: 31.08.2020 09:41:40
Документ БР.: DOC_10191-572/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации