листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Финансиски извештаи за ЗК Пелагонија ад Битола -неконсолидирани -30.06.2020

 


Финансиски извештаи за ЗК Пелагонија ад Битола -неконсолидирани 01.01-30.06 2020.xlsx

Објавено на: 31.08.2020 09:53:52
Документ БР.: DOC_26441-105/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.