листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неконсолидираните финансиски извештаи за ЗК Пелагонија ад Битола -30.06.2020

 


Образложение кон финансиските извештаи за ЗК Пелагонија ад Битола 30.06.2020.doc

Објавено на: 31.08.2020 09:53:55
Документ БР.: DOC_10191-573/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации