листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон консолидираните финансиски извештаи за Групата ЗК Пелагонија ад Битола -30.06.2020

 


Образложение кон консолидираните финансиски извештаи за Групата ЗК Пелагонија ад Битола 30.06.2020 ..doc

Објавено на: 31.08.2020 14:10:25
Документ БР.: DOC_10191-577/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации