листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

FINANSISKI DOKUMENTI ZA PERIOD OD 01.01 DO 30.06.2020


6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци (13).xls

Објавено на: 31.08.2020 14:10:25
Документ БР.: DOC_26441-109/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.