листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештај за 2019 година корегирани


Неревидирани финансиски извештаи за 01 01 - 31 12 2019 корегирана.xls

Објавено на: 31.08.2020 14:05:23
Документ БР.: DOC_26445-130/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.