листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансики извештаи за период 01.01.-30.06.2020 година


Неревидирани финансиски извештаи за период 01.01-30.06.2020.xls

Објавено на: 31.08.2020 14:05:23
Документ БР.: DOC_26441-106/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.