листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Консолидиран неривидиран финансиски извештаи 01.01.-30.,06.2020


6 и 12 -Консолидиран- Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци(06-2020).xls

Објавено на: 31.08.2020 14:15:23
Документ БР.: DOC_26441-112/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.