листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон финансиски извештаи за период 01.01.2020 - 30.06.2020


Допис до МСЕ - финансиски извештаи АМ - СЕИ НЕТ- 31.08.2020.pdf

Објавено на: 31.08.2020 15:33:25
Документ БР.: DOC_10191-586/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации