листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Други одлуки ид собрание


odluka za avaliranje na menici.pdf

Објавено на: 10.09.2020 15:13:03
Документ БР.: DOC_12283-124/2020
Урнек: Други одлуки од собрание