листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

.


Откуп на 100 акции на Макпетрол АД.pdf

Објавено на: 01.10.2020 14:17:29
Документ БР.: DOC_12291-23/2020
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции