листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:


Одлука за избор на членови на одбор на директори


Izmei vo orgnai na upravuvanje.pdf

Објавено на: 05.10.2020 08:49:50
Документ БР.: DOC_12285-44/2020
Урнек: Измени во органи на управување