листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлука за продажба на Хотел Дојран


Одлука од Собрание на Акционери за продажба на Хотел Дојран.pdf

Објавено на: 05.10.2020 14:10:24
Документ БР.: DOC_12283-133/2020
Урнек: Други одлуки од собрание