листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

.


Откуп на 84 акции на Макпетрол АД .pdf

Објавено на: 06.10.2020 14:20:47
Документ БР.: DOC_12291-25/2020
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции