листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирана Завршна Годишна Сметка за 2019 година

Ревизорско мислење Финансиски Извештај за 2019 година

Годишен Извештај од работењето за 2019 година


3_ГОДИШЕН ИЗВЕШТАЈ ЗА РАБОТЕЊЕТО ЗА 2019 ГОДИНА од УПРАВЕН ОДБОР.pdf

Објавено на: 09.10.2020 09:50:28
Документ БР.: DOC_12304-96/2020
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи