листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

                                                   Согласно Глава 6 од Правилникот нза котација објавуваме 

                                                   - откуп на акции


акции-converted (6).pdf

Објавено на: 13.10.2020 14:10:14
Документ БР.: DOC_12291-26/2020
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции