листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Собрание на Акционери


Јавен повик за Собрание на Акционери.pdf

Објавено на: 14.10.2020 14:10:57
Документ БР.: DOC_10109-138/2020
Урнек: Јавен повик за собрание