листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

Откуп на сопствени акции


Откуп на сопствени акции.docx

Објавено на: 14.10.2020 14:10:57
Документ БР.: DOC_12291-28/2020
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции